خدمات ما

کارتن و جعبه

تولید انواع کارتن و جعبه محصول نهایی و فرایند پایانی چرخه بازیافت کارتن و کاغذ در گروه تولیدی سپید کارتن می باشد. کارتن یا جعبه در چهار نوع دایکاتی عادی، مقوایی، لمینتی و با طراحی و چاپ بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون و طبق سفارشات در دو حات تولید و ارائه می گردد:

حالت اولدر این حالت مشخصات فنی ، کیفی و ابعاد مورد نظر توسط مشتری اعلام گشته تا نمونه اولیه تهیه و پس از تأیید نهایی توسط مشتری ، تولید انبوه در اسرع وقت انجام پذیرد.

حالت دومدر این حالت نمونه دریافتی از مشتری توسط کارشناسان مجرب سپید کارتن بررسی و تحلیل گردیده تا صورت برداری جزئیات انجام پذیرفته و نتیجه آن جهت تولید انبوه به تأیید مشتری برسد.

پس از طی مراحل فوق صورت جزئیات به عنوان برنامه تولید به واحد تولید ورق کارتن یا مقوا ارائه شده تا نسبت به تولید گستره ی ورق و مقوای مورد نیاز اقدامات لازم به عمل آید. نهایتاً پس از تحویل گستره ورق یا گستره ی مقوا از واحد های مربوطه، متناسب با نوع کارتن و جعبه ی درخواستی، دستگاه های مرتبط تعیین تا مراحل تولید و بسته بندی انجام و محصول نهایی پس از آماده سازی به آدرس خریدار بارگیری و ارسال گردد.

طراحی

طراحی صحیح و هنرمندانه‌ی بسته‌بندی، کلید درک و پسند محصول شما میباشد .
با طراحی خلاقانه‌ی انواع کارتن– جعبه و هارد باکس، ۳ امتیاز مهم را برای محصول شما به ارمغان می‌آید.
۱- انتقال درست اطلاعات و مزایای محصولاتتان به مشتریان
۲- تصویرسازی از “برند” و نام تجاریتان در ذهن مخاطبان
۳- ارتقاء بازاریابی شما.
ما برای رسیدن به اهداف ذکر شده، از طریق طراحی خلاقانه‌ی انواع کارتن، جعبه و هارد باکس، ۴ تواناییمان را به محصولاتتان اضافه می‌کنیم:
۱- شفافیت دیداری محصول
۲- حفاظت بهداشتی۳
-حفاظت فیزیکی
۴-ایجاد تمایز با رقبایتان!
•طراحی خلاقانه‌ی “کارتن‌ برگردان معکوس”، ” کارتن با برگردان‌های مقابل هم (کارتن چندکاره) “، ” کارتن‌ جعبه‌ای برای انواع کالاها ” و” کارتن شش ضلعی”، جهت استفاده در بسته‌بندی محصولات متنوعی مانند: بسته‌بندی های نرم‌افزاری، هدیه های لوکس، دارو، لوازم آرایشی بهداشتی، مواد غذایی و…
•طراحی خلاقانه‌ی انواع جعبه‌های مرتبط با فرم های مختلف مانند جعبه‌ دسته‌دار- جعبه‌ دوتکه- انواع جعبه‌ شکلات و جعبه‌های تزیینی خاص و هارد باکس و نیز جعبه‌های مخصوصِ مناسبت‌هایی مانند عید نوروز و سایر مناسبت‌ها.
ما با طراحی خود سهولت حمل ونقل، اشغال کم‌ترین فضای انبارداری و بسته بندی پایدار(Sustainable Packaging) را نیز ممکن می‌سازیم. القای حس سلامت محصول و مدرن و معتبر بودن سازنده‌ی آن به مشتریانتان، بخشی جدایی ناپذیر از ویژگی‌های طراحی “گروه تولیدی سپید کارتن” است

چاپ لمینت

ابتدا به وسیله دستگاه افست، طرح مورد نظر چاپ شده و سپس با چسب سیلیکات (ممکن است از چسب چوپ هم استفاده شود ) و توسط دستگاه لمینت، پوستر چاپ شده روی کارتن چسبانده می شود. پس از این مرحله، فرایند تولید روی مقوا آغاز می گردد. به این تکنیک به دلیل اینکه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند لمینت می گویند . شرکت سپیدارکارتن با بهره گیری از دستگاه های لمینت (اتوماتیک- نیمه اتوماتیک ) و لمینت دستی و برخورداری از دایکات فکی قابلیت تولید سریع کارتن با کیفیت را در ابعاد مختلف دارا می باشد.

چاپ فلکسو

چاپ فلکسو نوعی چاپ رایج است که در آن یک صفحه انعطاف پذیر به نام کلیشه و از جنس ژلاتین با ورق کارتن تماس دارد. این روش به دلیل قابلیت انعطاف کلیشه، فلکسو نام گرفته است. از چاپ فلکسو به صورت گسترده جهت بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. شرکت سپید کارتن با برخورداری از دستگاه های مدرن چاپ فلسکو که دارای سیلندرهای آنیلوکس می باشند توانایی تولید انواع کارتن با کیفیت بالا در تعداد زیاد را دارا می باشد.

ورقه های ۳ لایه و ۵ لایه

ورق کارتن به صورت گستره و در انواع سه لا و پنج لا با تر کیب انواع کاغذهای مختلف و مورد نیاز داخلی و خارجی با ضخامت ها و استحکام متفاوت که در سه لایه یک و پنج لایه دو به صورت اشکال منظم هندسی کنگره ای یا کروگیت شده که به ترتیب با علائم اختصاری E فلوت ، B فلوت ، C فلوت و A فلوت که از راست به چپ ضخامت و حجم آن افزایش می یابد نشان داده می شوند. فراخور نوع محصول نهایی جعبه و کارتن از لحاظ کیفیت، ابعاد و ضخامتهای مختلف و مورد نیاز، نوع کاغذ مصرفی، عرض کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ مصرفی، تعداد لایه ها و ترکیب و نحوه ی چیدمان کاغذ ها تعیین و متناسب با آن تولید گستره ورق انجام می پذیرد.

Toggle This